Nawigacja-Opinie-Dyskusja

Tapicerka, wyposażenie

Re: Nawigacja-Opinie-Dyskusja

Postprzez elvis » 9 lis 2016, o 16:48

Jeśli jest pilot do webasto ,to problem sterowania webasto odpada.

Gdybym nie miał w mojej oryginalnej navi to bym się ciężko zastanawiał co założyć , prościej taki kombajn ,ale to zawsze "inaczej" wygląda w aucie. Ważne ,że tym co kupili sie podoba.
elvis

Blog: Wyświetl wpis (0)
Moje auto: 730d 2000 r

Postprzez hektorek106 » 9 lis 2016, o 18:45

Panowie podłączamy MID BC i problem z głowy w wersjach z monitorem 16x9 4x3 Zawsze można go schować do schowka albo dać w miejsce uchwytu na kubki.
Wersje e38 bez navi również miały webasto przecież
hektorek106

Moje auto: bmw e38 740ia 94r

Postprzez Słowik » 12 lis 2016, o 22:56

elvis napisał(a):
Słowik napisał(a): Oryginalna navi jest już mega przestarzała

Słowik ,a co jest przestarzałe w Mk 4 ? Mam w swojej i chodzi bez zarzutu.

Elvis, wiem że spełnia swoje zadanie ale w porównaniu ze sprzętem o jakim rozmawiamy gdzie masz połączenie z internetem, Androida i mnóstwo funkcji dodatkowych oraz dużo lepszą rozdzielczość ekranu no to sorry ale nawet MK4 to zabytek ;)
Obrazek
Obrazek
Słowik

Moje auto: E38 2.8 1996

Postprzez Drakula523 » 13 lis 2016, o 01:00

Wiadomo , że oryginału nic nie zastąpi. Moim zdaniem mając ori navi nawet 4;3 lepiej zainwestować i mieć ori mk4. Natomiast nie mając systemu nawigacji i wcześniej wspomnianego webasta chyba warto kupić chińczyka (najlepiej w polsce) i za te same pięniądze ma się dużo funkcji związanych z androidem i zaoszczędzone 2 dni siedzenia w garażu i podłączania wiązki do ori navi. Sprawa bc - gdzieś w internecie czytałem , że jest do osiągnięcia natomiast komputer pokładowy , tego nie wiem.

Jeśli ktoś używa tego sprzętu na co dzień , powiedzcie jak jest z regulacją podświetlenia przycisków? Jasność działa równolegle z potencjometrem jasności 'deski' czy ma osobną regulację w ustawieniach urządzenia? Czy można ma stałe podświetlenie ?
Drakula523

Moje auto: BMW E39 523i

Poprzednia strona

Powrót do Wnętrze