e 38 stabilizator tyl

Od kierownicy i półosi do kół

e 38 stabilizator tyl

Postprzez jelson » 19 paź 2017, o 21:01

Podczas sprawdzania tylnego zawieszenia nie znalazlem stabilizatora.Mam zwykle zawieszenie i chyba nie mam pakietu na zle drogi.Mam za to pytanie.Co wchodzi w sklad takiego pakietu?Czy jest mozliwosc dolozenia stabilizatora do zwyklego zawieszenia i co poprzez takie dolozenie zyskam?Lepszy komfort jazdy?Poprawe bezpieczenstwa?A moze nie bedzie zadnej roznicy?Czy ktos na forum przerabial w ten sposob swoje zawieszenie?CZy tylko 7ery z EDC maja z tylu stabilizator?Wiem ze to duzo pytan ale za odpowiedzi i opinie z gory dziekuje.
jelson

Blog: Wyświetl wpis (2)
Moje auto: e 38 728i 1997

Re: e 38 stabilizator tyl

Postprzez Bartos » 20 paź 2017, o 19:41

Możesz dołożyć stabilizator, ale wymaga to wymiany (i tutaj nie pamiętam dokładnie) albo wózka albo wahaczy dużych H dostosowanych/mających mocowania do stabilizatora, lub po prostu dorobić i dospawać do obecnych takie uchwyty.
Moja 7 z EDC nie ma stabilizatora z tył.

Ale z tego co słyszałem na innych forach e38 jest na tyle stabilna, że nie potrzebuje z tył stabilizatora. Inne zdanie mogą mieć maniacy/upalacze laczka. Ci co wszędzie rozpórki zakładają.
Obrazek
Bartos

Blog: Wyświetl wpis (0)
Moje auto: E38 730d

Re: e 38 stabilizator tyl

Postprzez krzywy » 24 paź 2017, o 22:04

tylni stabilizator jest tylko do nivo, bo drążek jest tak cienki ze napewno nie służy do prowadzenia auta
krzywy

Blog: Wyświetl wpis (0)
Moje auto: 750il

Powrót do Zawieszenie / podwozie