Dziwne ogrzewanie

Od baku do wydechów i dyferencjału

Re: Dziwne ogrzewanie

Postprzez sylwekk » 20 wrz 2017, o 08:50

Pompa obiegowa, elektrozawory. W TDS miałem solidne grzanie, ale jak klękła pompa obiegowa, to na postoju wiało chłodem.
ex TaDeuSz ;)
Obrazek
sylwekk
Site Admin

Blog: Wyświetl wpis (3)
Moje auto: 740D '01

Postprzez jelson » 20 wrz 2017, o 19:41

Nie wiem co zadzialalo,ale dzisiaj pojezdzilem troche dluzej i ogrzewanie dziala ze ho ho.Sauna panie sauna.
jelson

Blog: Wyświetl wpis (2)
Moje auto: e 38 728i 1997

Postprzez Michal.Orzel » 21 wrz 2017, o 22:34

Tez mam walnieta pompke i grzeje jak głupia.
Michal.Orzel

Blog: Wyświetl wpis (0)
Moje auto: BMW

Postprzez jelson » 5 gru 2017, o 22:34

Od ostatniego wpisu minelo dwa i pol miesiaca.Przez ten czas ogrzewanie w mojej buni praktycznie padlo.Bardzo slabo grzalo od dwoch tys. obrotow.Troche mrozu i nie mozna jechac,szyba czolowa robila sie biala.Zakupilem elektrozawory z pompka i pojechalem do mojego mechanika.Okazalo sie ze bunia byla tylko zapowietrzona.Inny mechanik ktory wymienial pompe wody zacisna obudowa wentylatora wezyk odpowietrzajacy chlodnice.Moj mechanik odpowietrzyl bunie odkrecajac waz z nagrzewnicy[powrotny].Powiedzial ze odpowietrzniki przy termostacie i zbiorniczku nie daja rady bo bunia jest zagazowana i czesc plynu zamiast do nagrzewnicy trafia do instalacji lpg.W zwiazku z tym moje ogrzewanie bedzie mniej wydajne od ogrzewania samochodu bez lpg.Ale ja sie ciesze bo wreszcie GRZEJE.
jelson

Blog: Wyświetl wpis (2)
Moje auto: e 38 728i 1997

Poprzednia strona

Powrót do Silnik / napęd