Mocno zanieczyszczona tapicerka kawą, mlekiem, wymiotami itd

Awatar użytkownika
Michal.Orzel
Moje auto: BMW

Mocno zanieczyszczona tapicerka kawą, mlekiem, wymiotami itd

Post autor: Michal.Orzel » 27 kwie 2014, o 20:22

W zeszłym tygodniu moja Matula wylała w swoim VW 3 litry mleka... stało się to w środę, przyjechała do mnie w sobote i powiedziała o problemie, mleko już skisło i smrodek nie mieścił się w najszerszych skalach..... wyciągnąłem cały dywan z auta, mleko rozlało się dokładnie za siedzeniem kierowcy na podłodze, 3 krotne pranie, różne cuda w postaci octu, kwasku cytrynowego itd. itp. nic nie pomagało. Przejrzałem wszystkie możliwe fora i wszędzie sugerowali wywalenie dywanu, tylko mnie było szkoda bo jest w stanie fabrycznym. Trafiłem na forum miłośników kotów i wątek o znaczeniu przez koty różnych miejsc w domu i radzeniu sobie z tym... okazało się że środek VITOPAR to podobno jakieś cudo na wszystkie trudne do wytępienia zapachy. Wszedłem na stronę producenta, okazało się że mają również środek do samochodów:

VITOPAR® AUTO
Przeznaczony do czyszczenia przy równoczesnej neutralizacji zapachów. Zawiera bakterie usuwające brud, przykre zapachy oraz ulegające biodegradacji środki myjące. Działa natychmiastowo i trwale.

Jest produktem przeznaczonym dla firm zajmującym się transportem osobowym lub produktami o ntensywnym zapachu własnym oraz indywidualnych użytkowników.

Produkt myje i usuwa trwale brzydkie zapachy z tapicerki samochodowej i wykładzin spowodowane moczem, wymiocinami, krwią, kawą, mlekiem, piwem, zapachem potu i nikotyny...

Należy pamiętać, iż eliminacji przykrych zapachów nie można osiągnąć działając "zapachem na zapach" popularne odświeżacze, silnie pachnące tekturki zapachowe stosowane w samochodach nie likwidują przyczyny przykrego zapachu.

Niezastąpiony dla indywidualnych użytkowników samochodów podróżujących z małymi dziećmi, w sezonie wakacyjnym.

Warunki działania:
VITOPAR® AUTO działa skutecznie w temperaturze powyżej 5°C -wyższa temperatura podwyższa jego działanie(max.40°C).
Działalność mikroorganizmów jest najlepsza w środowisku PH 6,0-9,0.
Trwałość preparatu: 2 lata od daty produkcji na opakowaniu.
Nie mieszać z chemicznymi środkami czystości.

Europejska Federacja Biotechnologii zaliczyła zawarte w produkcie mikroorganizmy do całkowicie bezpiecznych dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.
Produkt ulega całkowitej biodegradacji w środowisku.

Oferowany w opakowaniach 1L koncentrat oraz roztwór 500ml z atomizerem.

Zakupiłem 0,5L w Atomizerze... wypsikałem 3 razy dywan.... i cudo :) dziś wrzuciłem do samochodu, stał cały dzien zamkniety na słoncu... zero smrodu ! POLECAM każdemu który będzie miał problem z zasyfioną tapicerką !!!!!

ODPOWIEDZ