[E39] Obniżenie zawieszenia-sprężyny

Od kierownicy i półosi do kół

Re: [E39] Obniżenie zawieszenia-sprężyny

Postprzez 7ka » 11 kwi 2014, o 18:35

Zamowilem Eibacha na przod,z tego co podaje producent to obnizenie do 35mm , wiec niebawem zaprezentuje wam obnizone e39T na springach od Eibacha.
Eibachy mialem w E30 ,jak na obnizone springi byly bardzo komfortowe,springi byly w aucie 10lat -wpisane w Brief, po zakupie auta obejrzalem je i wygladaly jak nowe,bez zadnych sladow korozji itp co niestety mozna spotkac w tanich zamiennikach ktorych nie polecam.
Co moge polecic z wlasnego doswiadczenia i z niemieckich for to dwie bardzo dobre zane nam firmy H&R oraz Eibach - H&R.
7ka

Blog: Wyświetl wpis (0)
Moje auto: hm...

Postprzez BimmerStance » 11 kwi 2014, o 20:11

Do mnie też przemawiają Eibach Pro Kit, są przystosowane do normalnej jazdy, nie traci się na komforcie jak w przypadku innych firm typu MTS gdzie przy obniżeniu 40mm są o wiele sztywniejsze od seryjnych. Natomiast Eibach sportline są już twarde do typowo sportowej jazdy.
BimmerStance

Moje auto: Żuko Rakieta V8

Postprzez 7ka » 19 kwi 2014, o 22:08

2 Dzien walki ze sruba Imbus - niestety nic nie wydumalem,nie chce zbytnio "skrzywdzic " sruby , zamowilem mocniejszy imbus ,na wtorek ma byc...Jesli to nie pomoze to trzeba bedzie sie zastanowic ktoremu warsztatowi to zlece.Swoja droga niezle ktos to qrwa skrecil chyba kluczem udarowym :/
7ka

Moje auto: hm...

Poprzednia strona

Powrót do Zawieszenie / podwozie